Odpowiedz na pytanie.
14 + 24 + 22 + 36 + 18 + 26 + 28 + 42 + 18 + 26 = 254 zł
Dodaj do siebie wszystkie ceny kursów.
Zadanie 1
37Zadanie 8
38Zadanie 1
39Zadanie 2
39Zadanie 3
39Zadanie 1
40Zadanie 15
42Zadanie 21
43Zadanie 22
43Zadanie 1
44Zadanie 2
45Zadanie 3
46Zadanie 4
46Zadanie 5
47Zadanie 6
47Zadanie 7
48Zadanie 8
48Zadanie 10
49Zadanie 11
50Zadanie 13
51Zadanie 1
53Zadanie 2
54Zadanie 3
54Zadanie 4
54Zadanie 8
55Zadanie 9
55Zadanie 10
55