Musisz obliczyć, ile trzeba zapłacić za 12 m materiału, skoro 18 m tego materiału kosztuje 576 zł.
Za 12 m materiału trzeba zapłacić 384 zł.
W pierwszej kolejności musisz obliczyć, ile kosztuje metr tego materiału. Następnie koszt 1 m materiału pomnożyć przez 12.
Zadanie 1.
89Zadanie 2.
90Zadanie 3.
91Zadanie 1
92Zadanie 2
92Zadanie 10
93Zadanie 11
93Zadanie 1.
95Zadanie 2.
97Zadanie 1
97Zadanie 9
98Zadanie 11
98Zadanie 1.
100Zadanie 2.
101Zadanie 3.
102Zadanie 4.
102Zadanie 5.
103Zadanie 1
104Zadanie 1.
106Zadanie 2.
108Zadanie 1
112Zadanie 5
113Zadanie 9
113Zadanie 10
114