100 długopisów: 100 · 2,84 zł = 284 zł
10 batonów: 10 · 1,75 zł = 17,50 zł
10 ołówków: 10 · 1,80 zł = 18 zł
1 arkusz papieru: 30 zł / 1000 = 0,03 zł
1 koperta: 4 zł / 10 = 0,40 zł
Jeśli chcesz obliczyć cenę zakupów, musisz wziąć pod uwagę, ile kupujesz sztuk i jaka jest cena za sztukę.