Musisz obliczyć, ile zapłaciła pani Anna. Skoro za pomarańcze zapłaciła 6 zł 89 gr, a za jabłka 5 zł 15 groszy.
12 złotych 3 grosze
6 zł 89 gr + 5 zł 15 gr = 6 zł + 5 zł + 89 gr + 15 gr = 11 zł 103 gr = 12 zł 3 gr
Zadanie 1.
116Zadanie 3.
118Zadanie 1
118Zadanie 3
119Zadanie 6
119Zadanie 7
119Zadanie 9
119Zadanie 11
120Zadanie 2.
122Zadanie 3.
122Zadanie 7.
124Zadanie 8.
124Zadanie 9.
125Zadanie 2.
128Zadanie 3.
129Zadanie 4.
130Zadanie 2
131Zadanie 3
131Zadanie 6
132Zadanie 2.
134Zadanie 3.
135Zadanie 4.
136Zadanie 2
137Zadanie 3
137Zadanie 6
139Zadanie 10
140Zadanie 12
140