A. 2 pudełka winogron, każde po 12 zł =
B. 3 butelki napoju, każda po 8,20 zł =
C. 4 paczki ciastek każda po 5,25 zł =
D. 6 lodów, każdy po 4,10 zł
Odp. C
Pan Jerzy na pewno ma 21 zł, ale nie ma 24 zł. Jedyna opcja zakupów za mniej niż 24 zł to opcja C.