Oceń prawdziwość podanych zdań.
Za 3,5 kg mandarynek zapłacono 15,05 zł. P
Za kwotę 25,80 zł można kupić 6 kg mandarynek. P
Zadanie 1.
189Zadanie 2.
189Zadanie 3.
189Zadanie 4.
189Zadanie 6.
189Zadanie 7.
189Zadanie 8.
189Zadanie 10.
190Ćwiczenie Ćwiczenie 2.
190Zadanie 1.
193Zadanie 3.
193Zadanie 4.
193Zadanie 5.
193Zadanie 7.
193Zadanie 10.
194Zadanie 11.
194Zadanie 12.
194Zadanie 9.
200Zadanie 2.
203Zadanie 3.
203Zadanie 4.
203Zadanie 5.
204Zadanie 7.
207Zadanie 1.
209Zadanie 2.
209Zadanie 4.
210Zadanie 6.
210Zadanie 7.
210Ćwiczenie Ćwiczenie 3.
211Zadanie 1.
212Zadanie 9.
212