Zadanie

W tym zadaniu oblicz ile kosztowała wycieczka dla 30 uczniów, jeśli koszt przejazdu autokarem dla jednej osoby wyniósł 110 zł, a nocleg, wyżywienie oraz bilety wstępu kosztowały 280 zł dla jednej osoby.

Rozwiązanie

Wyjaśnienie

Zadania z tego działu
2. Działania pisemne
45