W tym zadaniu musisz na podstawie treści zapisać symbolicznie cenę malin, które kosztują .
malin kosztują .
Pomnóż masę malin przez cenę za kilogram.
Ćwiczenie 1.
Podpunkt a)
Podpunkt b)
Podpunkt c)
Podpunkt d)
Ćwiczenie 2.
Ćwiczenie 3.
Ćwiczenie 4.
Ćwiczenie 5.
Ćwiczenie 6.
Ćwiczenie 7.
Ćwiczenie 8.
Ćwiczenie 9.
Ćwiczenie 10.
Ćwiczenie 11.
Ćwiczenie 12.
Ćwiczenie 13.
Ćwiczenie 14.
Ćwiczenie 15.
Zadanie sprawdzające 1.
Zadanie sprawdzające 2.
Zadanie sprawdzające 3.
Zadanie sprawdzające 4.
Zadanie sprawdzające 5.
Podpunkt e)
Podpunkt f)