Popatrz na ceny owoców i je zapisz. Następnie pomnóż liczbę kilogramów przez cenę za 1 kg, wynik to cena za tyle kilogramów, ile kupiła pani Ania. Na koniec dodaj poszczególne ceny.
Pani Ania zapłaciła 9,59 zł.
Banany:
Pomarańcze:
Gruszki:
Razem:
Ćwiczenie Ćwiczenie A.
142Zadanie 1.
144Zadanie 3.
144Zadanie 4.
144Zadanie 7.
144Zadanie 10.
145Zadanie Super zagadka
145Zadanie 1.
146Zadanie 4.
147Ćwiczenie Ćwiczenie A.
148Ćwiczenie Ćwiczenie C.
148Ćwiczenie Ćwiczenie D.
149Zadanie 2.
149Zadanie 3.
150Zadanie 4.
150Zadanie 8.
150Ćwiczenie Ćwiczenie B.
151Zadanie 1.
152Zadanie 2.
152Zadanie 3.
152Zadanie 4.
153Zadanie 5.
153Zadanie 1.
155Zadanie 2.
155Zadanie 6.
156Zadanie 1.
157Zadanie 4.
158Zadanie 7.
158Ćwiczenie Ćwiczenie A.
159Ćwiczenie Ćwiczenie C.
160Zadanie 3.
160Zadanie 4.
160Ćwiczenie Ćwiczenie A.
162Zadanie 1.
162Zadanie 2.
163Zadanie 4.
163Zadanie 7.
163Ćwiczenie Ćwiczenie.
164Zadanie 2.
165Zadanie 3.
165Zadanie 6.
166Zadanie 7
166Zadanie 9.
166Ćwiczenie Ćwiczenie.
167Zadanie 1.
167Zadanie 2.
168Zadanie 3.
168Zadanie 7.
168Ćwiczenie Ćwiczenie.
169Zadanie 1.
169Zadanie 3.
170Zadanie 5.
170Zadanie 1.
172Zadanie 2
172Zadanie 3.
172Zadanie 5.
172Zadanie 1.
176Zadanie 2.
176Zadanie 5.
177Zadanie 13
178Zadanie 14.
178