Zaokrąglij ceny, dodaj je i sprawdź, czy wynik to więcej niż cena 4 zeszytów.
Więcej niż 4 zeszyty.
Podobne pytania
Czy 15 zł wystarczy na zakup 1 sztuki każdego przedmiotu?
Ile ołówków możesz kupić za 5 zł?
Czy jeżeli zapłacisz banknotem 10 zł za pióro i ekierkę, to będzie cię stać jeszcze na zeszyt?
Co jest droższe 4 ołówki czy klej?
4 zeszyty to około 4 razy 1,90 zł, czyli 7,60 zł.
Klej to około 3,20 zł, pióro to około 5,70 zł. Razem to 8,90 zł.
Ćwiczenie Ćwiczenie A.
142Zadanie 1.
144Zadanie 3.
144Zadanie 4.
144Zadanie 7.
144Zadanie 10.
145Zadanie Super zagadka
145Zadanie 1.
146Zadanie 4.
147Ćwiczenie Ćwiczenie A.
148Ćwiczenie Ćwiczenie C.
148Ćwiczenie Ćwiczenie D.
149Zadanie 2.
149Zadanie 3.
150Zadanie 4.
150Zadanie 8.
150Ćwiczenie Ćwiczenie B.
151Zadanie 1.
152Zadanie 2.
152Zadanie 3.
152Zadanie 4.
153Zadanie 5.
153Zadanie 1.
155Zadanie 2.
155Zadanie 6.
156Zadanie 1.
157Zadanie 4.
158Zadanie 7.
158Ćwiczenie Ćwiczenie A.
159Ćwiczenie Ćwiczenie C.
160Zadanie 3.
160Zadanie 4.
160Ćwiczenie Ćwiczenie A.
162Zadanie 1.
162Zadanie 2.
163Zadanie 4.
163Zadanie 7.
163Ćwiczenie Ćwiczenie.
164Zadanie 2.
165Zadanie 3.
165Zadanie 6.
166Zadanie 7
166Zadanie 9.
166Ćwiczenie Ćwiczenie.
167Zadanie 1.
167Zadanie 2.
168Zadanie 3.
168Zadanie 7.
168Ćwiczenie Ćwiczenie.
169Zadanie 1.
169Zadanie 3.
170Zadanie 5.
170Zadanie 1.
172Zadanie 2
172Zadanie 3.
172Zadanie 5.
172Zadanie 1.
176Zadanie 2.
176Zadanie 5.
177Zadanie 13
178Zadanie 14.
178