W tym zadaniu musisz obliczyć, ile zapłacimy za 17 dag twarogu.
Za 17 dag twarogu zapłacimy 1,45 zł.
Zamień dag na kg, 1 kg to 100 dag. Następnie pomnóż ilość twarogu, jaką kupujesz razy cenę za 1 kg.
Zadanie 1
Podpunkt a)
Podpunkt b)
Podpunkt c)
Podpunkt d)
Zadanie 2
Zadanie 3
Zadanie 4
Zadanie 5
Zadanie 6
Zadanie Dla dociekliwych 1
Zadanie Czy już umiem? I
Zadanie Czy już umiem? II
Zadanie Czy już umiem? III
Zadanie Czy już umiem? IV
Zadanie 7
Zadanie 8
Zadanie 9
Podpunkt c
Zadanie 10
Zadanie 11
Zadanie 12
Zadanie 13
Zadanie 14
Zadanie 15
Zadanie Na dobry początek 1
Zadanie 6[WS11]
Zadanie Dla dociekliwych 2
Zadanie Czy już umiesz? I
Zadanie Czy już umiesz? II
Zadanie Czy już umiesz? III
Zadanie Czy już umiesz? IV