0,3 ∙ 11 zł + 0,25 ∙ 18 zł + 0,5 ∙ 15 zł = 3,30 zł + 4,50 zł + 7,50 zł = 15,30 zł
Oblicz cenę wszystkich kupionych ciastek, dodając do siebie ceny ciastek za kilogram pomnożone przez ich ilość podaną w postaci części kilograma w treści zadania.