Zadanie

Spójrz na podaną ofertę. Ile kosztowałaby jedna puszka napoju i jeden hot dog, gdyby były sprzedawane oddzielnie? Wyjaśnij dlaczego.

Rozwiązanie

Wyjaśnienie

Zadania z tego działu
Rozdział V. Układ równań liniowych
89
Powtórzenie rozdziału. Układy równań liniowych. Zadania podsumowujące
105
Powtórzenie rozdziału. Układy równań liniowych. Sprawdź, czy potrafisz
106